Skąd biorą się takie plamy na nogach u 31-latka?

Witam, 7 lat temu zaczęły pojawiać mi się plamy na nogach. W tej chwili na jednej nodze prawie ich nie ma a na drugiej wyglada to tak. https://ifotos.pl/z/qwqxwpp Pokazywalem dermatolog i powiedziala zeby sprawdzic krzepliwosc. Sprawdzilem i badania byly w normie wiec podobno mam sie tym nie przejmowac, z naczyniowcem tez rozmawialem i powiedzial ze skoro mnie nie boli to nie musze nic wiecej robic. Natomiast niestety na lewej nodze prawie wszystko sie wchlonelo ale na prawej praktycznie nic. Dowiadywalem sie ze mozna to potraktowac laserem poniewaz wyglada to niezebyt estetycznie ale jezeli mam tendencje to w miejsce starych pojawia sie pewnie nowe. Teraz zastanawiam sie czy mozna takie przebarwienia zakryc tatuazem bede wdzieczny za podpowiedz. Skora ewidentnie jest troche bardziej wysuszona niz na reszcie ciala i nie wiem jak zareaguje.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.