Skąd ból szczęki i uszu po leczeniu kanałowym?

witam. jestem podczas leczenia kanalowego zeba. dentysta mowi, ze bol po takim zabiegu jest normalny, a ja nie moge spac z bolu. boli mnie okolica tego zeba, dolna szczeka i uszy wewnatrz. od dwoch dni biore nimesil 2 razy dziennie i czasem ibum 200mg dodatkowo. dzisiaj zobaczylam ze mam jaskrawozolty mocz i zaczelam sie martwic czy to nie jakis problem z watroba. z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam.

Witam,

Tak opisany ból po zabiegu leczenia kanałowego nie jest normalny. Jeżeli ząb został zatruty to lekarstwo może być przyczyną. Jeżeli leczenie kanałowe zostało już zakończone to prawdopodobnie należy je poprawić. Absolutnie proszę nie mieszać środków przeciwbólowych bez konsultacji z lekarzem, można uszkodzić wątrobę i uszkodzić błonę śluzową żołądka! Nimesil i ibum nie mogą być stosowane jednocześnie. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski