Skąd moje problemy z zajściem w ciążę?

Witam. Od roku staram się z mężem o dziecko. Robiliśmy mu badanie nasienia i wszystko było w normie poza ruchliwością ale nie była ona dużo poniżej normy. 7 sierpnia miałam laparoskopie wyszła super oba jajniki drożne. 24.08 zaczął mi się okres brałam Clostilbegyt 2-6dc i 4 września zastrzyk Ovitrelle. Badania hormonalne też w normie jedynie prolaktyna 49 czyli dwa razy wyższa niż norma ale też nie jest źle.Skąd moje problemy z zajściem w ciążę? Teraz mam dużo gęstego białego śluzu.Czy udało się

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę jeszcze sprawdzić tsh, powinno być poniżej przynajmniej 2,5. Trzeba probowac, czasem potrzeba na to trochę więcej czasu.