Skąd problem z rzepką kolanową?

Witam :) Tydzień temu w sobotę wybrałem się grać w piłkę . Gdy wróciłem do domu jak siadałem na krzesło to przeskoczyło mi coś w prawym kolanie po wew stronie.obok rzepki. I dzieje się tak przy zginaniu kolana ale nie zawsze. z tego co zaobserwowałem to wystarczy że wyprostuję raz / 2-3 razy i potem normalnie zegnę albo dociągne kolano do końca i przeskoczy albo gdy jest własnie takie napięcie to wystaczy że wcisnę coś obok rzepki taki bąbelek jakby lekko i wszystko jest ok. Co to może być? Pozd

Powodem może być powiększony fałd błony maziowej. Kolano należy ochładzać - groszek z marchewką lub ColdPack. Dodatkowo może występować przyparcie rzepki - mobilizacje, oraz przykurcz mięśnia czworogłowego uda - stretching. Przy nadmiernym pogrubieniu fałdu błony maziowej - leczenie operacyjne i potem rehabilitacja. Pozdrawiam