Skąd problemy z wypróżnianiem u niemowlaka?

Moja 2mies.corka niej potrafi zrobić kupki po południu. Rano zrobi dwie Góra trzy duże kupy a po południu tylko smoli pieluszki w wyniku wydalania gazów. Dostaje espumisan i delicol. Jest karmiona piersią a ja niczego nowego nie wprowadzam bo nie chce bardziej szkodzić. Jem tylko to co zalecił pediatra: gotowanego kurczaka lub indyka, marchew lub buraki, wędliny z indyka lub kurczaka, serek wiejski lekki albo twaróg oraz banany. Chce przestawić ja na MM. Może będzie lepiej

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej ma to związek z nierozwiniętym jeszcze w pełni przewodem pokarmowym, po 3 miesiącu powinna być poprawa, sugeruję jeszcze przemyśleć odstawienie od karmienia piersią.
Pozdrawiam