Skąd się bierze plamienie tydzień przed okresem?

Witam,
mam dziwne plamienia, dokładnie tydzień przed okresem. Byłam już u lekarza, miałam robioną cytologię, USG i nic nie wykazało. Byłam leczona na zapalenie pochwy, dostałam również leki na niski poziom hormonów i dalej nic nie pomogło.

Dodam jeszcze, że dwa lata temu urodziłam córkę przez cesarskie cięcie, a dlatego, że okazało się podczas porodu, że tętno jej spadało przez przedwczesne odklejenie łożyska, poród odbył się w czterdziestym tygodniu ciąży. Od ok. pół roku mam te dziwne plamienia, ostatnio nawet po stosunku miałam przez dwa dni i same minęły. Natomiast te przed okresem mam tak przez tydzień, później mam okres, dwa tygodnie spokój, i znów plamienia, okres i spokój.
Proszę o pomoc, bo już sama nie wiem, co robić.

Witam serdecznie!
Niestety w swoim poście bardzo ogólnie opisuje Pani problem. Przyczyn plamień międzymiesiączkowych jest wiele. Zawsze najlepszym, a właściwie jedynym, sposobem na zdiagnozowanie choroby jest wizyta u specjalisty, w trakcie której lekarz ma możliwość uszczegółowić wywiad i Panią zbadać.
Wspomina Pani, że taka wizyta miała już miejsce i były wykonywane różne badania. Była Pani także leczona. Niestety żadnych dokładnych informacji na ten temat Pani nie podaje. W związku z tym, niestety nie jestem w stanie udzielić Pani żadnej porady. Proponuję jednak nie poddawać się i raz jeszcze umówić się na wizytę u ginekologa, który być może zmieni Pani leczenie.
Pozdrawiam