Skąd się bierze ten długotrwały śluz?

Witam:)
mam takie pytanie, dlaczego jak mam regularnie okres co 27 dni, to ten śluz mam przez 27 dni, od pierwszych dni po skończeniu okresu do pierwszych dni przed zaczęciem następnego.

Boję się i nie wiem, co się dzieje, mam tak ok. 18 miesięcy:((
Proszę o pomoc:)

Witam serdecznie,

Nadmiar wydzieliny z pochwy może być spowodowany wieloma czynnikami. Ważny jet również fakt, czy wydzielinie towarzyszą świąd i pieczenia w okolicy pochwy. Jeżeli tak, należy brać pod uwagę stan zapalny pochwy.

Przyczyną nadmiaru wydzieliny z pochwy może też być nadżerka szyjki macicy, którą rozpoznaje się na podstawie badania ginekologicznego.

Aby znaleźć przyczynę Pani dolegliwości konieczna jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam