Skąd się biorą duszności pod prysznicem?

Duszności pod prysznicem? Witam, mam 20 lat i bardzo często pod czas mycia pod prysznicem zaczynam czuć duszności, kręci mi się w głowie, dzwoni mi w uszach, tracę równowagę i muszę szybko wyjść i zdążyć otworzyć okno w łazience. Zwykle dopiero po jakimś czasie wszystko się uspokaja, ale przez następną godzinę serce mi szybko bije i się trzęsę. Wiem że to może być spowodowane ilością pary w zamkniętej kabinie prysznicowej, ale chciałbym wiedzieć czy to jedyna przyczyna czy jednak coś innego może powodować takie sytuacje.

Szanowny Panie, myślę że wynika to z ilości pary wodnej aczkolwiek warto udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania