Skąd się pojawiły te pęcherzyki? Czy to objawy grzybicy?

Witam. Mam pewien problem, a mianowicie na moim żołędziu pojawiły się czerwone krostki (pęcherzyki). Nie bolą, nie pękają. Mam je około od 6 miesięcy. Byłem u dwóch lekarzy, lecz żaden mi nie pomógł. Krostki rozprzestrzeniają się od dolnej części żołędzia do góry. Występują one obok siebie. Czy może to być grzybica?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Opisywane objawy raczej nie wskazują na infekcję o charakterze grzybiczym.
Być może są spowodowane przez wirus opryszczki.
Mogą także wskazywać na objawy alergiczne, jednak jest to mniej prawdopodobne.

Niestety konieczna jest ponowna wizyta u lekarza i wyjaśnienie charakteru dolegliwości. Nie napisał Pan u jakiego był specjalisty - najlepiej wybrać się do dermatologa lub wenerologa.
Być może konieczne będzie leczenie także Partnerki.

Pozdrawiam