Skąd się wzięło uczucie ruchów w moim brzuchu?

Mam pytanie związane z ruchami w brzuchu .Biorę ovulan od maja regularnie.Mam okres , a od pewnego czasu czuję ruchy .Zrobiłam testy ciążowe, wynik negatywny .Proszę o odpowiedz skąd te ruchy Dziękuje.Dodam że działa to na mnie strasznie denerwująco.Mam 46 lat.

Jeśli pojawiają się wątpliwości związane ze stosowaniem tabletek to proszę skonsultować sie z lekarzem ginekologiem który je zalecił. Wydaje się również wskazana konsultacja u gastrologa.