Skąd ta gorycz w ustach?

Dzień dobry Proszę o opinię, gdyż od kilku dni było mi niedobrze i byłam bardzo spiąca , wczoraj cały dzień praktycznie spałam, wypiłam butelkę pepsi z myślą , że może mi przetrawi, dzisiaj śpiąca nie jestem ale od rana jest mi bardzo gorzko w ustach i nic nie może zabić tego posmaku, mam 42 lata i nie miałam problemów zdrowotnych, ta gorycz co jakiś czas pojawia się

Witam Panią Serdecznie,

Sugeruję, żeby skontaktowała się Pani z lekarzem pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednie kroki w kierunku diagnostycznym - prawdopodobnie skieruje Panią kontrolnie do gastrologa ( w ramach NFZ-tu).

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej