Skąd taki ból brzucha?

Witam, mam 18 lat i jestem kobietą. Gdy ostatni raz miałam grypę lekarz przepisał mi antybiotyk, po zakończeniu leczenia spóźnił mi się okres o dwa tygodnie. Ginekolog stwierdził, że czasem się tak dzieje przez niektóre leki i że niedługo miesiączka się pojawi. Owszem pojawiła się, ale ze względu na to, że mam odchyloną szyjkę macicy czasem mam bardzo bolesne miesiączki. Od ginekologa dostałam krople, które biorę odpowiednio i czopki na zmniejszenie dolegliwości bólowych. Owszem po tych obu lekach ból się zmniejsza, ale jednak nadal występuje. Wnioskuję, że przez ten spóźniony okres ból się teraz nasilił i gdy już był w najwyższym stadium mama dała mi mocny lek przeciwbólowy, ale przed jego wzięciem zjadłam kanapki i wzięłam tabletkę ochronną na brzuch. Staram się odżywiać zdrowo, nie jem zbyt tłustych rzeczy ani fast foodów, słodycze również zjadam w małych ilościach, za to bardzo lubię warzywa i owoce oraz ryby i ryż. Od momentu wzięcia leku przeciwbólowego i tabletki ochronnej mam dziwne, jakby wzdęcia (coś w stylu dmuchanych bąbelków, które nagle robią "bum" i znikają ), kujący ból w okolicy podbrzusza, ale odczuwalny po prawej stronie i czasem nawet w odbycie. Nie jest to ból ciągły, łapie mnie, gdy zbyt szybko się poruszę albo gdy wstaję z łóżka, jest on chwilowy, ale przez te chwile muszę usiąść lub położyć się i poczekać aż minie. Ale to nie pierwszy przypadek tego bólu. Nawet w normalnym dniu, gdzie nie brałam akurat żadnego leku pojawiał się chwilowy ból, ale nie tak częsty jak teraz. Wspominałam o tym ginekologowi, ale stwierdził, że tak czasem może być, gdy zje się zbyt tłusto albo po prostu niezbyt zdrowo, ale teraz nie jestem przekonana o trafności tej tezy. A i zapomniałabym, cały dzień, gdy od czasu do czasu pojawiał się ten ból, miałam uczucie zmęczenia i takiego jakby zakołowania w głowie, a raz nawet miałam mroczki przed oczami i głucho w uszach. Z góry dziękuję za pomoc, jeśli potrzebne będą jeszcze jakieś informacje do wstępnego zdiagnozowania to proszę pytać.

Witam!

Jeśli dolegliwości nie ustępują, występują często i są dokuczliwe wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Powinien on zebrać szczegółowy wywiad, zbadać Panią i zaplanować badania dodatkowe - zasadne wydaje się wykonanie USG jamy brzusznej. Zależnie od uzyskanych tak informacji lekarz postawi rozpoznanie, skieruje na dalsze badania bądź do właściwego specjalisty.

Pozdrawiam