Skąd te ataki drżenia nóg?

Mąż choruje od 2-lat na Parkinsona ataki drżenia nóg od kolan w dół są 1-2 razy dziennie/max 15 minut. Jednak jego problemem jest sex! Ja to rozumiem ale mąż wpada w depresje!wtedy nasilają się ataki.Koniecznie chce Wiagre. Czy przy Lewodopie,Medopar,Xadago,Stalevo,Tamsulosin Al, - jest to możliwe ?

Dzień Dobry Pani,

Z tym pytaniem proszę zwrócić się do lekarza prowadzącego Pani Męża, który zna Mężai jego historię .

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej