Skąd te czerwone krosty zapalne po kuracji trądzikowej?

Witam, w wieku 16 lat miałem kurację izotekiem która pomogła na 4 lata i trądzik zaczął w niewielkim stopniu powracać. zastosowałem ponowną kurację izotekiem i po tej kuracji w ciagu pół roku miałem może max 3 pryszcze które szybko znikały. postanowilem podjąć 3 kuracje AKNENORMINEM, mija 5 miesięcy od końca pełnej kuracji i coraz więcej dziwnych krost to zapalnych to czerwonych placów wyskakuje na skórze ( od 1 kuracji izotekiem nie mialem trądziku na czole a teraz mam). Czemu tak się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza dermatologa.