Skąd te krwiste wymioty po piciu alkoholu?

Witam mam problem ktory polega na tym ze od pewnego czasu po spożyciu alkoholu za kazdym razem zwracam krwia a takze krwia przypominajaca fusy od kawy. Czasami sa to dawki nie duze alkoholu (po 6 piwach przy wadze 85kg ) i jeszcze na dodatek mam straszny ból w klatce piersiowej ktory nie jest wywolany przez sprawy sercowe poniewaz mialem robiona kilkakrotnie ekg serca i wszystkie wyniki w normie krew itp. Takze mam plytki oddech trwa przez caly dzien . Endoskopia nie wykazala zmian .pluc?Proszę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna gastroskopia i ocena przełyku i żołądka dwunastnicy. Musiało nastąpić uszkodzenie przełyku i lub żołądka . Zakaz spożywania alkoholu