Skąd te problemy z czuciem po zabiegu cieśni nadgarstka?

Dwa miesiące temu miałam zabieg cieśni nadgarstka i martwię się, że coś poszło nie tak. Od samego początku nie czuje środkowego palca którego nie jestem w stanie zacisnąć oraz wewnętrznej części palca wskazującego.Trzy lata temu zabieg miałam na prawej ręce i po miesiącu wróciłam do ciężkiej pracy fizycznej więc stąd moje obawy. Lekarz mówi, ze trzeba czekać ale czucie ani trochę nie wraca.

Fizjoterapia powinna być stosowana zarówno przed jak i po zabiegu. Odwlekanie i czekanie nie przyniesie pozytywnego skutku. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki