Skąd te zawroty głowy i duszności?

Witam mam 21lat od około 3 miesiecy mam straszne nerwy czeste duszności zawroty glowy i uciski w głowie gdy jestem w sklepie nie mogę byc tam długo bo zaraz muszę wyjść bo mam nogi z "waty" tak jakbym bał sie ludzi lub większego tłumu wylądowałem dwa razy w szpitalu zrobili badania ogólne tam wyszło że mam za mało potasu i magnazu.Biore magnez i potas regularnie ale jest coraz gorzej mam dziwne myśli szczególnie w nocy jakbym miał zaraz umrzeć nie sypiam prawie nic .proszę o jakąś rade.

Witam!
Opisał Pan klasyczne objawy nerwicowe. Wskazana konsultacja psychiatryczna i podjęcie właściwego działania, czyli leczenia nerwicy: leki p/lękowe plus odpowiednia psychoterapia. W zależności od osobniczej wrażliwości poprawa pojawi się po 2-4 tygodniach leczenia. Leki z grupy SSRI nie dają uzależnienia. Potrzebna jest cierpliwość i wytrwałość.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.