Skąd te zawroty głowy, szybkie bicie serca i trudności z oddychaniem?

3 miesiące temu trafikem do szpitala ponieważ w nocy zaczalem mieć silne zawroty głowy, szybkie bicie serca, trudność z oddychaniem, brak czucia w nogach. Lezalem około 2 tygodni, robiono mi testy na bolerioze, jeden wyszedł poprawny, drugi nie. Wyszedken ze szpitala kiedy mi się poprawilo, lecz teraz jest coraz gorzej. Podejzewalen ze może to być cos z odcinkiem szyjnym bo często odczuwalem tam bol vo mogło prowadzić do zawrotow głowy które są u mnie silne. Najgorzej czuje sięwieczoremrano co t

Konieczna pelna konsultacja, moze dalsza diagnostyka ;
Może zaburzenia emocjonalne, niedobory witamin, niezdrowy tryb życia??
Ocena ogolnego stanu zdrowia i nastroju, trybu zycia i aktywności.
Pozdrawiam

Witam!
To może też być nerwica. Badania laboratoryjne łącznie z obserwacją szpitalną nie doprowadziły do ustalenia rozpoznania. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna i w zależności od wyników podjęcie leczenia p/nerwicowego.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.