Skąd ten biały nalot na penisie?

Witam. 2 lata temu na żołędziu z lewej strony ukazała się mała czerwona plamka, która po jakimś czasie zmieniła się w lekko białą „postać” - (jak na zdjęciu). Nie jest to zgrubiałe i nie swędzi. Zgłosiłem się do lekarza dermatologa 1,5 roku temu. Lekarz stwierdziła, że to mogło pęknąć naczynko i przepisała płyn do przemywania b*** i maść P***. Po kuracji nie stwierdziłem żadnej poprawy, a nawet przemieściło się to na prawą stronę żołędzia . Udałem się ponownie do lekarza ale lekarz stwierdziła, że nie wie co to może być i skierowała mnie na badania grzybicze. Po odebraniu wyników okazało się że wynik jest ujemny. Lekarz przepisała mi ponownie P*** . W tym momencie odczuwam na dzień ze 2-3 razy bardzo lekki dyskomfort – swędzenie. Mam wrażenie że całe prącie robi się bielszy. Liczę na Państwa szybką pomoc. Z wyrazami szacunku Adam Soliwoda.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Bardzo mi przykro ale nie potrafię odpowiedzieć na Pana pytanie bez badania lekarskiego.
Proszę jeszcze wziąć pod uwagę zmiany uczuleniowe, proszę się zastanowić czy wystąpienie zmiany nie jest związane ze zmianą kosmetyków, proszków do prania, prezerwatyw.
Jeżeli zmiana nie ustąpi, niestety konieczna będzie ponowna wizyta u dermatologa.

Pozdrawiam.