Skąd ten ból po leczeniu kanałowym górnej piątki?

Witam. Jestem ponad trzy miesiące od leczenia kanalowego górnej piątki. Ząb boli mnie sam z siebie oraz przy stukaniu w niego, jest to znośny ból. Dwóch stomatologów uważa że kanał jest idealnie wypełniony i dziąsło wyglada bardzo dobrze. Dentysta spilowal mi go ze zgryzu qby nie bylo nacisku i nadal bolal, na drugiej wizycie jeszcze bardziej spilowal a zab ciagle boli. Co moze byc nie tak jezeli oni uważają ze wszystko jest ładnie zrobione??

Lek. Tomasz Budlewski

Propomuje udac się na konsultacje do jeszcze jednego stomatologa