Skąd ten ból podczas erekcji?

Witam serdecznie. Mam 20 lat. Borykam się z następującym problemem. Otóż podczas wzwodu, w początkowej fazie erekcji i później także, odczuwam tępy, pulsujący ból w górnej części pachwiny lewej. Wydaje mi się, że jest związany ze skurczami nasieniowodu. Rozpoczyna się z przodu w pachwinie i kieruje się ku dolnej części pleców, także strony lewej. Jeszcze przez tydzień nie mam możliwości udania się do lekarza. Co to może być? Czy mam zachować abstynencję seksualną przez ten czas? Już zrobiłem kilka dni przerwy, ale z każdym dniem, przy podnieceniu, ból był coraz silniejszy (przypuszczam, że z powodu zalegania większej ilości nasienia). Jądra są niebolesne i niepowiększone. Ból powoduje olbrzymi dyskomfort i powoduje, że każde zbliżenie nie jest przyjemnością lecz ciągłym myśleniem o dokuczliwości. Pozdrawiam i z góry dziękuję uprzejmie za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Pana dolegliwość może mieć bardzo zróżnicowaną przyczynę. Najczęstszą jest stulejka, czyli niemożność odprowadzenia napletka. Sprawia to, że wzwód staje się bolesny. W takim przypadku konieczny będzie niezwykle prosty zabieg chirurgiczny. Inną przyczyną może być zakażenie cewki moczowej. Tu konieczna jest antybiotykoterapia. Istnieje jeszcze kilka potencjalnych przyczyn Pana dolegliwości, a ich prawdziwe źródło potrafi ocenić jedynie urolog.