Skąd ten ból z tyłu pleców?

Witam, Mam 22 lata. Od dwóch dni boli mnie z tyłu pleców, w okolicy lewej nerki. Boli najbardziej przy dotyku i schylaniu sie. Robiłam moczu, wyniki są następujące: Urobulinogen lekko wzmozony, bakterie pojedyncze, leukocyty 0-2wpw, nabłonki płaskie liczne, nabłonki okrągłe 0-1 wpw, śluz obecny, barwa ciemno słomkowa, ciężar 1018. Czy wyniki są w porządku?

Dzień dobry.
Bóle okolic lędźwiowych mogą mieć różną etiologię.
Jeżeli łączy się ten ból z ruchami ciała to może być to spowodowane schorzeniem kręgosłupa odcinka lędźwiowego .Nie mniej jednak o ile dolegliwości przedłużają się to należy udać się do lekarza w celu zdiagnozowania bólu gdyż dolegliwości takie mogą powodować różne schorzenia.
Natomiast analiza moczu którą pani wykonała jest prawidłowa.
Modrzewski Tomasz