Skąd ten męczący ból brzucha po lewej stronie?

Witam, od paru dni męczy mnie ból brzucha po lewej stronie. Raz wydaje mi się, że jest w okolicy żebra a raz na wysokości pępka. Do tego mam nudności lecz bez wymiotów. Wypróżnienia natomiast mam w ciągu dnia dosyć częste (nie jest to biegunka). Dosyć często również mi się odbija oraz "bulgocze" w brzuchu. Co to może oznaczać, bądź też na jakie badania się udać? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć