Skąd ten wysoki puls?

dwa dni temu czułem się z rana tak bardzo źle miałem bardzo wysoki puls serce mi biło jak dzwony w kościele i dostałem drgawek i problemy z oddychaniem wiec przyjechała po mnie karetka i zabrała mnie do szpitala na badania, zbadali mi krew i serce i wyszło generalnie ok. miałem takie stany kilka razy w tamtym tygodniu lecz przechodziły za chwile a teraz mam cały czas od poniedziałku objawy typu: cały czas jakbym był pijany, senność, ostrość mojego wzroku jest gorsza, uczucie jakbym nie był sobą.

Witam Pana
Takie objawy jak przyspieszony oddech, uczucie duszności,
drżenie ciała, dreszcze, kołatanie serca, przyspieszone tętno,
bóle i zawroty głowy poczucie obcości ciała i inne dolegliwości
najczęściej występują przy stanach lękowych, wskazują
na zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pana życia, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Żeby Panu pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pana problemu, dotrzeć do jego źródła i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl