Skąd to osłabienie, senność i brak apetytu?

Witam, mam 21 lat. Ostatnio chodzę bardzo osłabiony i senny nawet gdy nie pracuje i mam długi okres wolne. Mimo że jestem śpiący i bardzo zmęczony niekiedy nie mogę spać po dwa dni. Zauważyłem że mam problemy również z erekcja. Nie mam apetytu prawie, mało jem, praktycznie się zmuszam do jedzenia. Zaczynam się denerwować, kiedyś leżałem w szpitalu z podejrzeniem cukrzycy i lekarze nic nie wykryli prócz tego że nie przyswajam insuliny a w rodzinie od strony ojca większość miała cukrzycę.

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym aby przeprowadzić badania i ustalić dalszą formę pomocy, ponieważ przyczyn może być wiele. Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana
Żeby kompetentnie odpowiedzieć na Pana
pytanie, musiałabym poznać więcej szczegółów.
Czy oprócz badań w kierunku cukrzycy wykonywane były
jakieś badania diagnostyczne?
Pana objawy mogą wskazywać na zaburzenia depresyjne, jednak rzetelną
diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
Bardzo ważne jest, żeby Pana problem został prawidłowo zdiagnozowany
i żeby Pan rozpoczął leczenie ewentualnie psychoterapię.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl