Skąd u 46-latki takie skoki ciśnienia?

Witam mam 46 lat od kwietnia mam skoki cisnienia 155,165/95,100,106,110,ale to trwalo kilka dni i wracalo do normy od trzech tygodni utrzymuje sie bylam u lekarza dostalam Concor Cor1,25 biore od 10 dni i robie pomiary dwa razy dziennie,a cisnienie dalej tak sie utrzymuje czy powinnam zglosic sie ponownie do lekarza

Lek. Katarzyna Szymczak

Tak, najprawdopodobniej trzeba będzie zwiększyć dawkę albo dołożyć drugi lek.
Pozdrawiam