Skąd u mnie apatia i senność po porodzie?

Witam mam pytanie jestem 6msc po porodzie i ostanio dziwne rzeczy sie zemna dzieje zrobilam sie strasznie apatyczna senna i mogla bym tak wymieniac robilam badaia u wyniki okazaly sie w normie ale Ths 3.60 i czyje ze zmoim hormonami cos nie tak dodam jeszcze ze przed porodem bylam bardzo aktywna fizycznie a teraz nie man ichoty na cwiczenia a bardzo bym chciala. Prosze o porade

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję jeszcze sprawdzić poziom glukozy na czczo oraz morfologie. Wysypia się panu? Jaka dieta?
Pozdrawiam