Skąd u mnie ból po prawej stronie szyi?

Od 4 miesiecy mam potworny bol po prawej czesci szyi, jest to jedno miejsce z boku, zawsze to samo. Usg szyi czyste, rtg zebow takze a bol bez tabletek nie do wytrzymania. Laryngolog sprawdzal krtan gardlo sa ok. Skad ten bol? Dodam, ze jestem po 2 gluchocie naglej tez prawej strony

Witam
Przyczyny bólu mogą być różne-laryngologiczne, stomatologiczne, neurologiczne, wady postawy, pochodzenia mięśniowego i wiele, wiele innych. Ich diagnostyka często opiera się na wykluczaniu kolejnych teorii.
Pozdrawiam
Katarzyna Kochańczyk