Skąd u mnie ból prawej dłoni i opuchlizna ręki?

Witam. Mam 27 lat. Pracowałam fizycznie przy taśmie produkcyjnej. Pewnego dnia poczułam ból prawej dłoni i ręka zaczeła puchnąć w okolicy kciuka. 3 miesiące chodziłam do chirurga niby wszystko dobrze lecz opuchlizna ie zeszła byłam u ortopedy i reumatologa. Badanie emg wyszło dobrze . Rezonans wyszedł ze zmianami ( wysięki, uszkodzenie więzadła itp .) lekadz powiedział nic poważnego. Reumatolog mi przepisał sterydy ponieważ opuchljzna nie schodzi. Biorę 2 miesiące zero poprawy dodam że bólu nie odczuwam .. jedynie czasami ból ale to bardziej kośći czuje .. stawów .. a nie ból w miejscu gdzie mam obrzęk. Reumatolig raczej wykluczył reumatoidalne zapalenie stawów. Wyniki z krwi mam słabe wyszła mi niedokrwistoś i słaba odporność Proszę o jakąś radę, sugestię w jakim kierunku dalej się kierować. Wskazówki . Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani dalej pozostawać po opieką reumatologa. Jeśli wykluczymy uraz to jest on najbardziej odpowiednim specjalistą do diagnostyki Pani przypadku. Więcej niestety ciężko jest podpowiedzieć ponieważ konieczna jest ocena Pani stanu klinicznego.