Skąd u mnie bóle głowy i gorączka?

Witam. 4 stycznia br. po tygodniu zlego samopoczucia (nagla infekcja 39.5 stopnia, potem pobolewania glowy i twmperatura ok 37.5) trafilam do szpiszpital z diagnoza limfocytarnym zapalenlimfocytarnym opon mozgowych. Poziom leukocytow 96 w pmr. Hispitalizacja zakonczyla sie po 3 tygodniach z leykocytami ma poziomie 66. Limfocyty w pmr ponad 90%. Mialam tez rezonans i hematologiczne badanie plynu ale wszystko bylo ok. Do dzisiaj choc uplywaja prawie dwa miesiace od povzatku choroby mam stan podgoraczkowy okolo 37.5 i jestem slaba. Bardzo sie tym martwiwe bo nie robi mi sie lepiej z ta temperatura. Czy to jest jeszcze w normie? Lekqrze kaza czekqc ze niby siw poprawi ale to juz na prawde dlugo trwa a stan podgoraczkowy nie spada . dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę pozostawać pod stałą opieką neurologa, który będzie na bieżąco oceniał Pani stan kliniczny i włączy odpowiednie leczenie jeśli będzie konieczne. Sugeruję również pamiętać wypijaniu odpowiednio dużej ilości płynów ponieważ przy stanach podgorączkowych zapotrzebowanie na nie jest zwiększone.