Mężczyzna , 27 lat Witam ciogle napiete miesnie bardzo zmeczony ciogle spac ziewam bol plecow glowy zawroty glowy sztywny kark szczelanie karku I wogule nie dozycia wogule I jeszcze ta mysl ze bed mial zawal I neras te mysli dziwne ktore powoduja atak panik bylem u psychiatry mowi ze jedna lekcja wystarczy dal leki I dac duzo od siebie prosze was co wy sadzicie co zrobic mam dzisiaj wesele nie swoje a tu kieliszek tu boje sie ze to mnie zabije a niechce wszystkim tego pokazac zachowanie I wogule zabije mnie to? Blagam pomocy
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Mgr Anna Ingarden 90
Mgr Anna Ingarden Psycholog, Kraków 90 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Pana wiadomość jest dość nieskladna, ale z głównego toku można wysnuć wniosek, iż cierpi Pan najprawdopodobniej na nerwicę. Polecam udać się do gabinetu psychologicznego i podjąć psychoterapię, która pozwoli się Panu rozluźnić, pozbyć lęku i zacząć czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach. Pozdrawiam

Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Dzień dobry.

Objawy, które Pan opisuje, wstępnie wydają się wskazywać na ich nerwicowy charakter. W takim przypadku zalecaną formą leczenia jest psychoterapia, leki powinny stanowić uzupełnienie leczenia. Zachęcam więc do zgłoszenia się do psychoterapeuty, być może także ponowienia wizyty u lekarza psychiatry.

Co do wesela, rozumiem, że zdaniem lekarza, do którego Pan się zgłosił, powinny Panu pomóc leki. Radziłbym jednak rezygnację alkoholu i nie łączenie go z lekami.

Pozdrawiam,

Daniel Lipka
psycholog, psychoterapeuta
https://www.psychoterapiakompas.pl
https://www.psychoterapiakompas.pl/blog

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej: