Skąd u mnie ciągle napięte mięśnie?

Witam ciogle napiete miesnie bardzo zmeczony ciogle spac ziewam bol plecow glowy zawroty glowy sztywny kark szczelanie karku I wogule nie dozycia wogule I jeszcze ta mysl ze bed mial zawal I neras te mysli dziwne ktore powoduja atak panik bylem u psychiatry mowi ze jedna lekcja wystarczy dal leki I dac duzo od siebie prosze was co wy sadzicie co zrobic mam dzisiaj wesele nie swoje a tu kieliszek tu boje sie ze to mnie zabije a niechce wszystkim tego pokazac zachowanie I wogule zabije mnie to? Blagam pomocy

Pana wiadomość jest dość nieskladna, ale z głównego toku można wysnuć wniosek, iż cierpi Pan najprawdopodobniej na nerwicę. Polecam udać się do gabinetu psychologicznego i podjąć psychoterapię, która pozwoli się Panu rozluźnić, pozbyć lęku i zacząć czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Objawy, które Pan opisuje, wstępnie wydają się wskazywać na ich nerwicowy charakter. W takim przypadku zalecaną formą leczenia jest psychoterapia, leki powinny stanowić uzupełnienie leczenia. Zachęcam więc do zgłoszenia się do psychoterapeuty, być może także ponowienia wizyty u lekarza psychiatry.

Co do wesela, rozumiem, że zdaniem lekarza, do którego Pan się zgłosił, powinny Panu pomóc leki. Radziłbym jednak rezygnację alkoholu i nie łączenie go z lekami.

Pozdrawiam,

Daniel Lipka
psycholog, psychoterapeuta
https://www.psychoterapiakompas.pl
https://www.psychoterapiakompas.pl/blog