Skąd u mnie luźny stolec i biegunki?

Dzień dobry, Od pół roku mam luźny stolec i biegunki. Czasami występują niestrawione resztki pokarmu. Czuję się zmęczony, śpię odpowiednią ilość godzin a budzę się niewypoczęty. Czasami pojawiają mi się drżenia mięśni i strzykanie w stawach. Odczuwam też czasem ból głowy (jakby napięcie) i dezorientację. Mam problem z koncentracją, pamięcią i brakiem energii. Pół roku uprawiałem dużo sportu i schudłem ok 15kg. Teraz moja waga nie rośnie pomimo tego, że zaprzestałem ćwiczeń. Teraz po 4 seriach pompek nie mam sił i czuję napięcie mięśni klatki piersiowej i rąk. Nie mam siły kontynuować dalej ćwiczeń. Nawet jak wypiję troszkę alkoholu czuję jakbym wypił go dużo więcej. To może mieć podłoże psychiczne, może coś z układem pokarmowym? Badania jednak mam dobre, byłem u gastrologa, podejrzenie celiaklii, morfologia, ekg, jonogram i dużo innych badań w porządku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć