Skąd u mnie myśl, że nie kocham najbliższych?

Witam.Mam problem.któregoś dnia naszła mnie myśl ze nie kocham najbliższych.bronilam się przed tym bo wiem ze ich bardzo kocham.cZuje się jakbym nie była sobą,rodzina jest dla mnie obca,nie mam do nich żadnych uczuć.trwa to już miesiąc I psuje mi to życie I małżeństwo.co mam zrobić pomóżcie mi !! :/

Przyczyn tego stanu rzeczy może być wiele. Niestety bez większej ilości informacji niewiele można stwierdzić. Proponuję udać się na konsultacje do psychologa i z nim przeanalizować ten problem. Być może przeżywa Pani pewien kryzys, bądź też nadmiar codziennego stresu objawia się w ten właśnie sposób. A być może źródło jest jeszcze inne. Polecam zgłosić się do psychologa. Pozdrawiam

Witam, proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem, zastanowić się nad przyczyną Pani odczuć. Rozumiem, że stan ten Panią niepokoi. Może Pani skorzystać z pomocy NFZ (https://zip.nfz.gov.pl/GSL/), skierowanie może wystawić lekarz pierwszego kontaktu lub w prywatnym gabinecie. Pozdrawiam serdeczne