Skąd u mnie nieustanne myślenie o chorobach?

Witam mam 24 lata Od lat dręczy mnie , że jestem chory często myślę o chorobach Boję się o to co będzie , że czas za szybko leci chodzę po lekarzach lecz nikt nie może mi pomóc. Mam problem z szumami w uszach , Skoki ciśnienia aktualnie leczę się na nadciśnienie ciśnienie mam wysokie od lat 140/90 puls 80 nawet do 100 dochodzi obecnie zawsze jak rano wstaję mam zdrętwiałe palce u rąk raz jedna raz druga poruszę się to przechodzi po chwili oraz dręczy mnie pamięć krótkotrwała zdarza mi się zapominać coś co było przed chwilą oraz bóle głowy z tyłu jakieś dziwne oszołomienie panika . Miałem wypadek samochodowy w styczniu wstrząs mózgu prześwietlenie miałem wszystko w porządku teraz czekam na rezonans kręgosłupa czuję zgrzyty przy kręceniu głową oraz przy staniu w miejscu ból odcinka piersiowego . Co Dalej robić co to może być ? Nerwica Czy Faktycznie coś mi dolega. Proszę o Pomoc.

Witam,
na podstawie tego co Pan napisał nie można postawić diagnozy zresztą stawianie diagnozy na podstawie listu byłoby niepoważne.
Naturalnie Pana dolegliwości mogą być spowodowane traumą powypadkową,
Skora Pan pisze, że zadręcza się Pan chorobami może to być poczętek nerwicy
lub destrukcyjne działanie stresu.
Odczekałbym na wyniki rezonansu i jeżeli nic nie wykażą poszedłbym do dobrego psychoterapeuty.
Ewentualna konsultacja przez Skype byłaby w razie problemów z terminami wskazana.
Pozdrawiam