Skąd u mnie problem z analizą fizyczności?

Witam. Od jakiegos czasu mam problem zwiazany z ciagla analiza fizycznosci innych osob. Przyklad, dajmy na to bliska mi osoba jest przeze mnie analizowana np. kobieta i jej aspekty fizycznosci tj. piersi, czy posladki. Nie chodzi mi zupelnie o bliski kontakt fizyczny a o jedynie wszystko co jest zwiazane z cialem tej osoby. NIe tylko kobieta jest analizowana a rowniez mezczyzna i male dzieci. Bardzo bym prosil o pomoc gdyz ten problem mnie trapi. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu,

Skoro poczuł Pan pewien niepokój, to znaczy że warto byłoby się temu "przyjrzeć"
(z psychologiem) co jest prawdziwą przyczyną Pana skupiania się na opisanych przez Pana zagadnieniach.

Z przesłaniem dla Pana wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com