Skąd u mnie problem z trzęsącą się głową?

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu mniej więcej 2 lata trzęsie mi się głowa w kościele czy po prostu jak jestem wśród ludzi. Ostatnio byłem w klubie ze znajomym i chciałem się napić soku ale gdy podniosłem szklankę i miałem ją już przy ustach właśnie zaczęła się trząsc głowa tak samo jest w kościele gdy chce się odwrócić to jest taki lęk że ktoś na mnie patrzy i wtedy też to występuje. Proszę o pomoc co mi jest.

Witam!
Typowe zaburzenia lękowe. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego: zbadają, porobią odpowiednie testy, dopasują psychoterapię, być może uzupełnią ją lekami p/lękowymi i uzyskacie efekty leczenia po kilku tygodniach - taka jest specyfika działanie tych metod. Pomimo poprawy leczenie należy kontynuować 6-12 miesięcy (dla utrwalenia).
Powodzenia
W. Łuczkowski.