Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skąd u mnie problem z trzęsącą się głową?

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu mniej więcej 2 lata trzęsie mi się głowa w kościele czy po prostu jak jestem wśród ludzi. Ostatnio byłem w klubie ze znajomym i chciałem się napić soku ale gdy podniosłem szklankę i miałem ją już przy ustach właśnie zaczęła się trząsc głowa tak samo jest w kościele gdy chce się odwrócić to jest taki lęk że ktoś na mnie patrzy i wtedy też to występuje. Proszę o pomoc co mi jest.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 5 miesięcy temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam! Typowe zaburzenia lękowe. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego: zbadają, porobią odpowiednie testy, dopasują psychoterapię, być może uzupełnią ją lekami p/lękowymi i uzyskacie efekty leczenia po kilku tygodniach - taka jest specyfika działanie tych metod. Pomimo poprawy leczenie należy kontynuować 6-12 miesięcy (dla utrwalenia). Powodzenia W. Łuczkowski.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety