Skąd u mnie te bóle głowy?

Dzień dobry. Mam 22 lata i od około roku cierpię na bóle głowy. Nie są to stałe bóle, czasem głowa nie boli mnie 2 -3 miesiące, a potem ból przychodzi nagle. Jest odczuwalny mocno na stopniach, mam wrażenie rozsadzania głowy i promieniuje do oczu. Utrzymuje się różnie, czasem kilkanaście godzin, czasem kilka dni. Zauwazyłam, ze pomaga mi picie wtedy kilku kaw. Co to może być?

Pani opis sugeruje, że może to być migrena.
Wskazane leczenie, istnieja specjalne leki przerywające ból migrenowy.
Pozdrawiam

Dobry Wieczór Pani,

Opisane przez Panią symptomy mogą wskazywać na bóle migrenowe.

Wskazana byłaby dla Pani osobista konsultacja u neurologa, celem diagnostyki i leczenia.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com