Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skąd u mnie te mocne bóle głowy?

Witam mam30 lat i od 1,5roku cierpie na straszne bóle głowy(dochodziło tego światło wstręt,zawroty głowy,senność,brak sił) pogorszenie się wzroku,problemy z pamięcią i koncentracja. Do tego bongo i rak. 2 tyg temu miałam robione MR. O to wynik: Badanie nie wykazuje danch dla efektu masy. W prawym płacie czołowym, podkorowo bocznie do rogu czołowego komory bocznej widoczne jest ognisko hiperintensywne w obrazach T2 zależnych oraz Tirm, niewykujace ograniczonej dyfuzji,sr.4mm podobne symetrycznie po stronie lewej, sr3mm oraz sr2mm wyżej w prawym płacie czołowym. Obraz niejednoznaczny. Za 2tyg mam neurologa ale do tego czasu chciałabym wiedzieć czy to coś poważnego czy nie? Dziękuje za odpowiedz.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Zależy od połączenia objawow badania neurologicznego i powyższego wyniku mri proszę koniecznie udac SIe do lekarza rodzinnego celem wstępnej oceny

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy