Skąd u mnie ten poziom d-dimerów?

Witam serdecznie jestem 4 doby po operacji brzucha. Ostry brzuch. Z badania wyszła krew w brzuchu na operacji okazało się litr krwi ale nie znaleziono źródła krwawienia wszystkie narządy ok. W morfologii poziom dvdimeriw na dziś wyszedł mi 4000 tys lekarze nie wiedzą od czego skąd to się mogło wziąć jak to obniżyć proszę pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka i odpowiednie testy/badania, bez zapoznania się z dokumentacją medyczna ciężko jest cos więcej powiedzieć