Skąd u mnie to dziwne uczucie bólu?

Witam.Trzy tyg.temu robiłam usg piersi.Lekarz po nadaniu niczego nie stwierdził żadnych zmian ani też powiększenia węzłów chłonnych.Zrobilam to badanie ponieważ od paru dni miałam dziwne uczucie bólu.Nie był to bol silny ani też ciągły raczej umiarkowany z dużymi występami.Po badaniu nadal towarzyszy mi to samo uczucie.Lekarz wykonujący usg spytał czy nie mam problemów z bólem kręgosłupa?Powiedział że to może być przyczyną.Ból od kręgosłupa promieniuje i stąd ten ból.pozdrawiam i proszę o opinię.

Lek. Michał Lenard

Bardzo prawdopodobne, że przyczyna jest w kręgosłupie, warto zwrócić się z tym problemem do lekarza rodzinnego, który zleci Pani wykonanie RTG kręgosłupa i skieruje do ortopedy. Pozdrawiam!