Skąd u mnie uczucie lęku i duszenia się?

witam ostatnio czuje sie coraz gorzej mam ataki paniki, lęku bicia serca drżenie ciała(subiektywne).Mam haszimoto. Moje tsh 3 msce temu było 0,926. Ciekawi mnie skąd te okropne uczucie lęku i duszenia się 10 sekund po papierosie. Paliłam 10 lat po 20 papierosów dziennie aż tu bach, koniec. Nawet jedno zaciągnięcie się sprawia że po 10 sekundach zaczynam fatalnie się czuć. Jakby powietrze do mnie nie docierało, panika, dretwienie nóg i strach. Od 2 tyg nie spaliłam ze strachu papierosa, chociaż mnie ciągnie. Proszę o rade Julka 33lata

Witam!
To, że rzuciła Pani palenie (bez względu na powód), to jest dobra sprawa!
Opisała Pani typowy kliniczny obraz nerwicowy. Najlepsze efekty lecznicze w takim przypadku osiągnie Pani kontaktując się z Poradnią Zdrowia Psychicznego; wykonają szereg badań testowych, określą profil osobowości, lęku i niepokoju wewnętrznego, zaproponują korzystną dla Pani kurację i po kilku tygodniach zacznie się poprawa i (miejmy nadzieję) po kilku miesiącach będzie po sprawie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.