Mężczyzna , 37 lat Dzień dobry Od około miesiąca mam uczucie pływania, jak po alkoholu. Zaczęło to się podczas biegania wtedy zakręciło mi się w głowie lekko ściągneło mnie do lewej strony. Nie straciłem przytomności, ale od tamtego czasu mam uczucie jak by pływania. Byłem u neurologa laryngologa kardiologia. Mailem rezonans głowy badania krwi, posiew moczu, ekg serca Holter, do tego Potas Magnez witamina b12 no chyba wszystkie badania. Na badaniach wszystko wychodzi ok a ja daje mam co jakiś czas wrażeniepływania
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam!
Jeżeli wszystkie badania wymienione przez Pana wypadły prawidłowo to należy się ew. zastanowić nad nerwicowym podłożem zgłaszanych dolegliwości. Proszę się skontaktować z psychiatrą lub psychologiem i spróbować zająć się Pańskimi emocjami.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania moczu – Badania moczu są jednymi z podstawowych badań laboratoryjnych, których wyniki umożliwiają wykrycie wielu chorób. Mocz może zawierać setki różnych substancji, które są efektem końcowym procesu przemiany materii.
  • Badanie bakteriologiczne moczu – Badanie bakteriologiczne moczu to inaczej posiew moczu. Jest to badanie wykonywane w celu stwierdzenia obecności bakterii zawartych w próbce moczu, poprzez namnażanie ich na specjalnych pożywkach. Dzięki temu możliwe jest rozpoznanie rodzaju bakterii odpowiedzialnego za rozwój infekcji układu moczowego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: