Skąd u mnie uczucie pływania jak po alkoholu?
Dzień dobry Od około miesiąca mam uczucie pływania, jak po alkoholu. Zaczęło to się podczas biegania wtedy zakręciło mi się w głowie lekko ściągneło mnie do lewej strony. Nie straciłem przytomności, ale od tamtego czasu mam uczucie jak by pływania. Byłem u neurologa laryngologa kardiologia. Mailem rezonans głowy badania krwi, posiew moczu, ekg serca Holter, do tego Potas Magnez witamina b12 no chyba wszystkie badania. Na badaniach wszystko wychodzi ok a ja daje mam co jakiś czas wrażeniepływania

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Czym jest kardiowerter-defibrylator?
Pacjenci, u których występują groźne dla życia arytmie (tachyarytmie), mogą zostać poddani zabiegowi wszczepienia kardiowertera-defibrylatora. O tym, co to jest i czym różni się od stymulatora serca, opowiada prof. Andrzej Biederman.
Witam!
Jeżeli wszystkie badania wymienione przez Pana wypadły prawidłowo to należy się ew. zastanowić nad nerwicowym podłożem zgłaszanych dolegliwości. Proszę się skontaktować z psychiatrą lub psychologiem i spróbować zająć się Pańskimi emocjami.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.