Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skąd u mnie uczucie pływania jak po alkoholu?

Dzień dobry Od około miesiąca mam uczucie pływania, jak po alkoholu. Zaczęło to się podczas biegania wtedy zakręciło mi się w głowie lekko ściągneło mnie do lewej strony. Nie straciłem przytomności, ale od tamtego czasu mam uczucie jak by pływania. Byłem u neurologa laryngologa kardiologia. Mailem rezonans głowy badania krwi, posiew moczu, ekg serca Holter, do tego Potas Magnez witamina b12 no chyba wszystkie badania. Na badaniach wszystko wychodzi ok a ja daje mam co jakiś czas wrażeniepływania
MĘŻCZYZNA, 37 LAT 4 miesiące temu

Jak ustrzec się przed chorobą niedokrwienną serca?

Choroba niedokrwienna serca może doprowadzać do bolesnej dusznicy oraz zawału mięśnia sercowego. Wraz ze swoimi podtypami, stanowi jedną z najczęstszych przyczyn śmierci w krajach zachodnich. O tym, jak ustrzec się przed wystąpieniem tego schorzenia, opowiada prof. Tomasz Pasierski, kardiolog.

Witam!
Jeżeli wszystkie badania wymienione przez Pana wypadły prawidłowo to należy się ew. zastanowić nad nerwicowym podłożem zgłaszanych dolegliwości. Proszę się skontaktować z psychiatrą lub psychologiem i spróbować zająć się Pańskimi emocjami.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety