Skąd u mnie wysypka, opuchlizna dłoni i stóp i kaszel?

Witam, mam 21 lat jestem kobieta. Od dwoch tygodni zlesie czuje. Najpierw byla to wysypka(czerwone plamy) ipuchniecie dloni i stop dostalam na to zastrzyki i Jovesto i ustalo ale od razu potem zaczal sie stan podgoraczkowy goraczka i kaszel, dostalam antybiotyk 3 dniowy rzestalam go brac 3dni temu i nadal czuje sie zle boli mnie glowa mam uczucie wysokiej goraczki ale mam tylko 37 stopni. Oprocz tego pobolewa mnie tez żołądek i czasem dokuczaja mdlosci. Wyniki tarczycowe dobre i morfologia z rozmazem rowniez. Prosze o podpowiedz.

Objawy niestety nie łączą się po opisie w jedną charakterystyczną całość, niezbędne jest zebranie dłuższego wywiadu i zbadanie Pani, Proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego.