Skąd u mnie zawroty głowy, problem z uzyskaniem prawidłowej ostrości głównie w oku prawym, częste mdłości?

mam 60lat i w związku z problemem utrzymania równowagi, zawroty głowy, problem z uzyskaniem prawidłowej ostrości głównie w oku prawym, częste mdłości, miałam robione badanie MR głowy wykonane w sekwencji FSE bez kontrastu. Mam też problemy z koncentracją i pamięcią. Opis badania. W lewej okolicy skroniowej,podkorowo widoczne są 2 pasmowe ogniska hiperintensywne w T2 i FLAIR o charakterze szerszych przestrzeni Virchowa-Robina o nietypowym sygnale. Poza tym obraz mózgowia i przestrzeni płynowych wewnątrzczaszkowych w granicach normy do wieku. Nie uwidoczniono obszarów restrykcji dyfuzji. Objęte badaniem nerwy podstawy czaszki, w tym nerwy V i VII/VIII są symetryczne, o prawidłowym przebiegu i sygnale.Do prawego nerwu przedsionkowo-ślimakowego tuż przy wyjściu z mostu przylega gałązka naczyniowa, nie można wykluczyć konfliktu naczyniowo-nerwowego, do korelacji klinicznej.Kąty mostowo-móżdżkowe wolne. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi znaczenia tego opisu i czy wymienione objawy mają powiązanie z opisem.Jakie mogą być jeszcze inne dolegliwości, czy mogą być.

MRI do interpretacji klinicznej! Nie opisano istotnych patologii
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, inne wyniki.
Jakie obciązenia chorobowe???
Jaki stan ogólny, tryb życia, praca, stresy ??
Pozdrawiam i zapraszam