Skąd u mnie zielony katar i bolesność migdałów?

Od jakiegos czasu mam zielony katar i zaczely bolec mnie migdaly. Tak mysle ze to to bo boli mnie bardziej po bokach szyi. Strasznie meczy mnie flegma w gardle. Najczesciej wieczorem i w nocy. Dzisiaj rano udalo mi sie odksztusic ta flegme. Przestraszylam sie bo wygladala jak duzy kawalek jakies tkanki jak kawalek miesa albo jedzenia nie wiem jak to okreslic i bylo tam tez troche krwi.Katar mam z krwia . Nie mam kaszlu ani temperatury ogolnie czuje sie dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.