Skąd uczucie piekących łydek?

2015 rok zawał przedniej ściany serca, tabletki sortis 40 nogi osłabły na tyle że niebyło możliwości poruszania statyny były brane koło miesiąca leżąc w szpitalu nagle ręce nogi barki i oczy jakby ktoś podpalił. Przez dwa lata cały czas objawy piekące łydki uda oczy(tu jest najgorzej, ponieważ jak mnie to złapie to prawie się przewracam) kawałek po kawałku jest pieczenie kończyn zawsze symetrycznie, ręce nogi biodra bardzo osłabione mniejsze łydki naudach po długości ubytki mięśni punkcja cukier

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza neurologa i reumatologa