Skąd uczucie zakwasów na podbrzuszu?

Witam. Od czasu do czasu w podbrzuszu na wysokości wyżej linii majtek, kiedy wciagam brzuch czuje jakby zakwasy w tym miejscu. Trochę mnie to niepokoi. Poza tym ostatnie okresy odbiegały trochę od normy albo były obfite albo 1-2 podlaski na dzień.wystąpiły w terminie i trwaly 5dni jak zwykle. W ciąży raczej nie jestem kilka testów z moczu wyszło negatywnie.Podobni można mieć krwawienia na poczatku ciąży, dlatego troszkę sie martwie i jeszcze to uczucie zakwasow przy wciaganiu. Od czego to ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza rodzinnego