Skakanie na skakance a odchudzanie

Witam:) mam pytanie czy skaczacz na skakance schudne/ mam 162 wzrostu i waze 54 kg chcialabym te 4kg zrzucic i czy np skaczac 30 min dziennie na skakance moglbym to osiagnac plus dieta(jem do 3 h lekkie posilki ok 1000kcal dziennie i 1,75 l wody dziennie) przede wszystkim nie chce rozbudowac miesni,tylko schudnac czy uda mi sie to ze skakanka?czy moze jest jakis skuteczniejszy sposob?prosze o pomoc :)

Witam,

ma Pani zbyt niską energetyczność diety. Radziłabym zastosować dietę na ok. 1200-1300kcal. Do tego skakanie na skakance nie jest idealną formą ruchu. Lepiej byłyby marszobiegi o umiarkowanym tempie (ok. 6km/h).

Skakanie na skakance będzie idealne, aby utrzymać efekty redukcji masy ciała.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
p.s. zachęcam do polubienia naszego FB, gdzie publikujemy różne dietetyczne przepisy https://www.facebook.com/FoodDiet