Skaleczenie opuszka palca a zmiana opatrunku

Witam W sobotę skaleczyłem opuszek serdecznego palca prawej ręki.Zaszyli mi go bardzo szybko 20 minut po zdarzeniu.Dziś byłem na zmianie opatrunku z wizyta u chirurga.Okropnie bolało jak mi go wymieniali,gdyż była tam zaschnieta krew i musieli oderwac i robic to powoli.Lekarz mówił , że ładnie sie goi.Ja mam czucie w nim moe poruszyc ez problemu ,opuszek ktory byl przeciety tez czuje tylko slabiej.Czy stare czucie wroci?Ja tak to kiedy pozdrawiam.ps. czasami mnie boli

Opis odcięcia części opuszki palca jest zbyt skromny , abym mógł coś konkretnego odpowiedzieć- a , zresztą - co może powiedzieć chirurg nie widząc rany!!! Mogę jedynie na podstawie własnego doświadczenia podejrzewać , że czucie w pewnej części powróci - a w pewnej części przyzwyczai się Pan do jego częściowego braku!!! zż