Skąpa i bezbolesna miesiączka

mam dziwną miesiaczke, jest skąpa,bezbolesna, krew jest bardzo jasna zawiera dużo śluzu oraz skrzepy krwi. odczuwam też ucisk na pęcherz oraz czesto musze chodzić do toalety mimo tego wydalam bardzo małe iloci moczu. uprawiam z chłopakiem seks oralny oraz petting, nigdy nie doszło do kontaktu penisa z moją pochwą bezpośrednio. bardzo boje sie ciąży i od pewnego czasu czytam o tym na forach.bardzo też sie tą sytuacją stresuje, czesto boli mnie zołądek, co moze być nie tak? czy mam sie czego bać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciaża jest bardzo mało prawdopodobna, objawy wskazują na zapalenie pęcherza, radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam